Pastato fasado įrengimo ir kiti darbai

Pastato fasadas – viena svarbiausių dalių, juk būtent jis pastebimas pirmiausia, be to, reprezentuoja visą statinį. Būtent dėl šios priežasties nesunku suprasti, kodėl fasado dekoravimui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Vis dėlto, jei norite iš tiesų akims malonaus vaizdo, teks atsakingai apgalvoti, kokias medžiagas pasirinkti fasado įrengimui. Rinkitės tiks tas, kurios su kaupu išpildytų jūsų lūkesčius!

Medinės dailylentės – puikus pasirinkimas, kai reikia sukurti patrauklų ir visada madingą pastato fasadą. Idealiai tinka vertinantiems natūralumą bei ekologiškumą. Gaminys gali būti dažomas, lakuojamas, impregnuojamas. Pastatas, kurios fasadui įrengti buvo naudojamos medinės dailylentės, spinduliuoja jaukumu.

Gamybai paprastai naudojama pušies arba eglės mediena. Tai, kaip ilgai tarnaus medinės dailylentės, priklausys nuo įvairių veiksnių: gaminio storio, padengimo priemonių, priežiūros. Pasirinkus kokybiškas medines dailylentes bei tinkamai jas prižiūrinti, galima tikėtis maždaug du dešimtmečius truksiančio tarnavimo.

Plieniniai fasado profiliai yra puikus pasirinkimas, kai reikia stabilumo, patvarumo bei aukščiausios kokybės.

Natūralumas bei ekologiškumas jums nėra pačios svarbiausios savybės, tačiau mėgsta modernius sprendimus? Tokiu atveju plastikinės fasado dailylentės yra idealus pasirinkimas. jos yra tvirtos, stabilios bei patikimos, tačiau tuo pat metu kuria lengvumo įspūdį.

Dailylentės Cedral yra pagamintos iš cemento, smėlio, kalkių, natūralaus pluošto ir vandens, pasižymi atsparumu puvimui, atšiaurioms sąlygoms, o taip pat ir vabzdžių, parazitų daromai žalai. Tai – puikus pasirinkimas, kai reikia klasikinio, ilgaamžio bei estetiško pasirinkimo.