Laiptai

Kokybiški, gražūs ir elegantiški, saugūs ir patogūs laipai už patrauklią kainą Jums!

TAIGI PAGAL IŠSIDĖSTYMĄ ERDVĖJE LAIPTAI GALI BŪTI VIDINIAI, IŠORINIAI ARBA LAUKO, PRISTATOMI, SODO.

Pagal dizainą ir naudojimo dažnumą laiptai skirstomi į: pagrindinius, paradinius, dekoratyvinius, papildomus, palėpės, įeinamuosius, priešgaisrinius.


Suskirstyti laiptus pagal išplanavimą šiek tiek sudėtingiau, bet ir čia galima išskirti keletą tipų. Tai sraigtiniai, maršiniai (susidedantys iš vienos arba dviejų-trijų ar daugiau tiesių atkarpų su pasisukimais tarp jų), tiesūs, sukti, lankiniai ir kitokie laiptai.

Laiptų gamybai bei apdailai gali būti naudojamos labai įvairios medžiagos: medis, akmuo, betonas, plytos, metalas, plastikas, stiklas arba keleto medžiagų derinys.

Sraigtiniai laiptai užima nedaug vietos, todėl naudojami patalpose, kuriose mažai erdvės.

Stikliniai laiptai - 20 amžiaus prašmatnybė. Šiuolaikinės technologijos padeda pagaminti ypač tvirtas stiklines pakopas.

Metaliniai laiptai. Jie gali būti gaminami tiek iš juodo metalo, tiek ir iš nerūdijančio plieno, todėl yra šiuolaikiški ir ypač patikimi.

Betoniniai laiptai dažniausiai projektuojami įvairiose įstaigose. Jose galioja itin griežtos priešgaisrinės taisyklės. Vis dėlto, tokie laiptai, su gražia vėlesne apdaila, puikiausiai gali būti pritaikyti ir nuosavame name.

Metalas. Karkasas suvirinamas iš juodo metalo prieš atliekant baigiamąją apdailą. Apdaila iš pradžių atliekama padengiant laiptus laikina danga, vėliau išklojama medžiu ar akmeniu.

Projektas - tai pirmasis žingsnis laiptų gamyboje. Šis dokumentas pasirašomas tarp užsakovo ir rangovo prieš pradedant laiptų gamybos procesą.

Turėklai - itin svarbus laiptų elementas. Medis, metalas, stiklas - turėklų gamybai gali būti panaudotos pačios įvairiausios medžiagos.