Skardiniai stogai

Jei norite praktiškos ir ilgai tarnausiančio gaminio, tokiu atveju plieninė stogo danga yra vienas geriausių sprendimų. Susikurti svajonių namus nebus sudėtinga, kadangi jūsų laukia labai didelis plieninės stogo dangos pasirinkimas. Jūsų sprendimą rinktis būtent šią stogo dangą dar labiau paskatins ir aplinkybė, kad tai – gaminys reikalaujantis minimalios priežiūros. Tinka tiek statomiems, tiek renovuojamiems pastatams.

Klasikinė stogo danga

Naujas požiūris į stogo dangą bei inovatyvios technologijos lėmė puikų rezultatą – klasikinę stogo dangą su stačiai sujungtomis siūlėmis. Spyna, turinti užsegimą, garantuoja greitą ir kokybišką lakštų sujungimą, išvengiant papildomų sujungimo elementų. Šią stogo dangą galima naudoti visiems pastatams, turintis ne mažesnį kaip 7 laipsnių nuolydį.

Klasikinė stogo danga  - KLASIKA 


Falcine stogo danga – VALCPROFILIS

 

Valcprofilis – falcinės stogo dangos briaunų valcavimui yra naudojamas invatyvus įrankis Wuko, kuris aukščiausios kokybės sujungimo mazgą.

Čerpės imitacijos danga

Jei reikia stogo dangos, pasižyminčios puikiu kainos bei kokybės santykiu, čerpės imitacijos danga tiks idealiai. Atsižvelgiant į tai, kad danga sveria nedaug, puikiai tinka naudoti ir tiems pastatams, kurie negali atlaikyti masyvių konstrukcijų. Tai - estetiką garantuojantis pasirinkimas, užtikrinsiantis paprastą montavimą bei ilgą tarnavimo laiką. 

Trapecinė stogo danga

Jei ieškote  kokybiško bei patikimo sprendimo stogo bei sienų dengimui, rinkitės trapecinę stogo dangą. Didelė spalvų gama užtikrina, kad rasite labiausiai sau patinkantį gaminį. Tinka visiems stogams, kurių nuolydis yra ne mažesnis nei 9 laipsniai. Taip pat tinka naudoti kaminų skardinimui, stogo apdailai, tvoroms.