Beasbesčio šiferio stogai

Tai – stogo danga, kurios sudėtyje nėra asbesto ir ji pagaminta iš visiškai natūralių žaliavų: vandens, cemento, kalkakmenio celiuliozės ir vietoje asbesto naudojamo polivinilo alkoholio pluošto. Būtent todėl ši danga yra visiškai saugi ir puikiai tinka žmonėms, norintiems susikurti sveikatai draugišką aplinką. Nereikia baimintis, jog lakštai nebus stiprūs – jų stiprinimo funkciją atlieka polivinilo alkoholio pluoštas.

Tačiau saugumas – nėra vienintelis šios stogo dangos privalumas. Puikių savybių sąrašą tęsia ir kitos. Danga yra ne tik natūrali, bet ir ekologiška, todėl puikiai tinka besirūpinantiems gamtos išsaugojimu. Puiki garso izoliacija užtikrina, kad gyvendami namuose, dengtuose šia stogo danga, negirdėsite įkyrių pašalinių garsų. Taip pat beasbesčio šiferio lakštai yra atsparūs cheminiam poveikiui, ilgai tarnauja, greitai montuojami bei puikiai tinkantys įvairaus tipo pastatams.

Jei pageidaujate gražaus stogo reljefo, banguoti lakštai yra puikus pasirinkimas. Jie turi išgręžtas skyles bei nuskirstus kampus, todėl iš karto galėsite pradėti montuoti. Norintys, kad stogo degimas būtų dar paprastesnis bei greitesnis, gali rinktis didelių matmenų stogo lakštus.

Beasbestinis šiferis Cembrit yra puikus pasirinkimas įvairiems pastatams: pradedant jaukiais gyvenamaisiais namais ir užbaigiant visuomeniniais ar pramoniniais pastatais. Užtikrinama kokybė, ilgaamžiškumas ir aukščiausia estetikos išraiška.

Duomenys apie šiferio parametrus

a)     625x1150 mm, bendras naudingasis plotas – 0,49 m², lakšto svoris yra  8,43 kg, kiekis paletėje – 200vnt.

b)     1250 x 1150 mm, bendras naudingasis plotas - 1,14 m², lakšto svoris yra 16,40 kg, kiekis paletėje - 100vnt.

c)     1875 x 1150 mm, bendras naudingasis plotas - 1,79 m2,  lakšto svoris yra 25,28 kg, kiekis paletėje - 75vnt. 

Spalvų pasirinkimas

Galite rinktis rudos, pilkos, raudonos, molio, grafito, juodos, žalios bei mėlynos spalvos produkciją.  

Cembrit šiferis atitinka Europos standartą PN – EN 494.

Profiliuotos stogų dangos iš pluoštinio cemento ir užbaigimo elementai. 

Gaminio charakteristika ir tyrimų metodika. 

Gotika – 585 x 920 mm

Baltijos banga – 875 x 920 mm

Klasika XL – 2500 x 1130 mm

Klasika L –  1750 x 1130 mm